Клинкер

Клінкерна плитка – що це?

Клінкерна плитка це дуже міцний оздоблювальний матеріал, що виробляється шляхом випалювання сирої клінкерної глини при високих температурах. Свою назву отримав від німецького «Klinken»: якщо постукати по поверхні, почуємо характерний звук «klink!», що нагадує двін. Експлуатаційні характеристики клінкеру дозволяють використовувати його як для внутрішнього оздоблення інтер’єрів, так і для зовнішнього облицювання, наприклад сходів, фасадів будівель, укладення доріжок та майданчиків біля дому.

Клінкер буває різний

В процесі виробництва суміш сировини проходить через температури до 1450С – на виході отримуємо клінкерну плитку або цеглу з високими показниками зносостійкості, морозостійкості та стійкості до частих та різких температурних коливань.

Цей матеріал можна умовно розділити на два основних види: технічний, наприклад для облаштування доріжок та майданчиків, та облицювальний – для декоративних цілей. В свою чергу, розрізняють декоративний глазурований (може мати малюнок) та неглазурований.

Переваги клінкеру

 • Висока міцність дозволяє використовувати клінкер для облицювання сходів та порогів.
 • Вологостійкість – клінкер зовсім не вбирає вологу, тому стійкий до впливу осадів, а також солей та кислот.
 • Стійкість до температурних коливань. Клінкерна плитка – це вогнетривкий матеріал, що є особливо важливим якщо ви вирішили використати його для оздоблення підлоги перед каміном. Втім, він надзвичайно стійкий до впливу низьких температур – не тріскається і не деформується навіть при сильних морозах. Ось чому клінкер для України, з нашою мінливою погодою, просто знахідка.
 • Екологічність: у виробництві використовуються тільки натуральні природні компоненти, тому матеріал абсолютно безпечний для здоров’я.
 • Гігієнічність: висока стійкість до будь-яких миючих засобів (як лужних так і кислотних) дозволяє легко його мити не думаючи про наслідки. Саме тому клінкер часто можна зустріти у відкритих аквапарках та на площадках біля басейнів.

Де можна використовувати

В наш час важко уявити що б ми робили без клінкерних матеріалів, адже їх можна зустріти на кожному кроці: оздоблені фасади, сходи, доріжки, майданчики біля дому чи басейну, аквапарки, тераси, холи та ін.

Особливо витребуваним цей матеріал є у власників приватних будинків: цікава фактура та гарний дизайн дозволяють застосовувати клінкерну плитку в інтер'єрі, а високі показники зносостійкості в екстер'єрі та місцях високої прохідності.

В нашому магазині можна купити клінкер як із найпопулярніших колекцій польських та українських виробників, так і більш ексклюзивні варіанти під замовлення.

Клинкер
15 763.52 UAH

Товари з 1 по 18 із 204 у каталозі

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12

Товари з 1 по 18 із 204 у каталозі

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12