Мозаїка

Плитка мозаїка – всім та усюди

 Сьогодні в декорі приміщень нікого не здивуєш мозаїкою, яка стала прекрасною альтернативою традиційній керамічній плитці. Мозаїчна плитка – це маленькі квадратики, що називаються тесерами, які мають різне забарвлення та відтінки. За словами експертів, покриття що виконані з використанням такого оздоблювального матеріалу вирізняється довговічністю, міцністю, стійкістю до вологи та перепадів температур. Окрім цього, різномаїття форм, кольорів та відтінків цього декору дозволить кожному, хто забажає, створити унікальний візерунок на свій смак. До слова, чим менші будуть набірні елементи, тим більшої точності та реалістичності малюнку ви зможете досягти. За рахунок того, що плитки складені з дрібних деталей цей матеріал придатний для облицювання навіть нерівних та складних поверхонь: круглих басейнів, ванн, арок та ін.

Завдяки високим експлуатаційним характеристикам, плитка мозаїка використовується для підлогових та настінних покриттів у найрізноманітніших приміщеннях на зовнішніх об’єктах: кухні, ванни, холи, балкони, басейни, фонтани, тераси та ін. 

Види мозаїки

Цей оздоблювальний матеріал представлений на ринку кількома видами. До числа найбільш популярних відноситься скляна мозаїка, що використовується для облаштування різноманітних приміщень, в тому числі ванних кімнат та душових. Також, скляною мозаїкою прикрашають каміни, фасади будівель, меблі. У виробництві такої продукції частіше за все використовують венеційське скло – стійке до ударів та не схильне до впливу мікроорганізмів. Щоб досягти тих чи інших кольорів та відтінків у суміш додають в різних пропорціях бор, селен, перламутр та інші елементи.

Підвидом скляної є смальтова мозаїка до складу якої входять солі калію та природні сполуки, що надають забарвлення. Матеріал характеризується непрозорістю, насиченістю кольорів та гладкою поверхнею.

Також споживачі мають можливість купити керамічну мозаїчну плитку – глазуровану, таку що імітує нерівну поверхню, з вкрапленнями та розводами, тріщинами та іншими ефектами.

Сучасний ринок пропонує кам’яну мозаїку, з її допомогою можна отримати оригінальні стилізовані під старовину зображення та панно. Самі елементи з каменю можуть мати різноманітну форму: квадратну, круглу, довільну неправильну.

Мозаїка для басейну

Окремо варто зауважити, що мозаїка використовується у оформленні басейнів, і є одним із найпопулярніших декорів. Керамічна, скляна, смальтова мозаїкі відповідають усім високим вимогам до якості матеріалів, що використовуються в постійному контакті з водою: стійкість до впливу хімречовин, які застосовуються для очищення чаші та дезинфекції води, хлорату, активного кисню. Але в більшій мірі власників басейнів приваблюють дизайнерські можливості: на дні басейну за допомогою мозаїки можна створити будь-яке зображення, панно або надпис дотримуючись найменших деталей логотипу, букв, малюнку.

 В нашому каталозі представлено широкий асортимент мозаїки найвідоміших та популярних в Україні виробників:: Cersanit, Marconi Ceramica, Opozsno, Paradyz Ceramica, Tubadzin.

Мозаїка
9.76 1288.32 UAH

Товари з 1 по 18 із 307 у каталозі

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 18

Товари з 1 по 18 із 307 у каталозі

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 18