Про нас

 

Більше 20 років успіху і розвитку.

 

Мережа спеціалізованих магазинів КерамХолл вже більше 20 років забезпечує своїх покупців високоякісної плиткою і сантехнікою відомих виробників України, Польщі, Іспанії, Італії та Німеччини.

 

Наші цінності та переваги:

1. Високоякісний і стильний товар.

2. Вигідні ціни і постійні акційні пропозиції на плитку та сантехніку.

3. Професійні менеджери, які завжди допоможуть у виборі необхідної продукції.

4. Швидка доставка Вашого замовлення по всій Україні.

5. Велика складська програма в Києві, Львові та Запоріжжі.

 

Ми не тільки продаємо товар, ми змінюємо життя на краще!    

 

Співпраця з салонами і дилерами по всій Україні. Найголовніше для нас - це надійність і прозорість в партнерських відносинах. Тому, саме сьогодні компанія КерамХолл є одним з найбільших постачальників - імпортерів плитки та сантехніки в Україні.  

 

Ми цінуємо кожного свого партнера і покупця!

 

Бренди. Кращі в Європі виробники керамічної плитки, керамограніта і сантехніки представлені в магазинах КерамХолл. Ми постійно відстежуємо світові тенденції в сфері дизайну та декорування, що допомагає нам підібрати новітні текстури та кольору для будь-яких інтер'єрних рішень: готелів, ресторанів, кав'ярень, приватних ванних кімнат, холів і фасадів будівель. Нам довіряють такі світові лідери як Tubadzin, Paradyz, Marconi, Porcelanitе Dos, InterCerama, Opoczno, Absolut Keramika, Monopole Ceramica, Ibero і інші.

 

Студія 3D візуалізації. У кожному салоні КерамХолл професійні дизайнери -візуалізатори зроблять прорахунок необхідної кількості плитки для вашого інтер'єру і втілять найсміливіші ідеї та побажання по оформленню та декоруванню.    

 

Чекаємо вас в наших магазинах!