Плитка для підлоги

Керамічна плитка для підлоги – естетична та міцна підлога у вашій оселі

Серед різноманіття існуючих варіантів оздоблення підлоги керамічна плитка впевнено посідає провідні позиції. І все завдяки своїм високим практичним та естетичним можливостям, а також гігієнічності та екологічній безпечності. Підлогова плитка з кераміки, що використовується в житлових та громадських приміщеннях довгий час здатна зберігати первинний вигляд не вимагаючи особливого делікатного догляду.

Підлогова плитка – гарний дизайн та практичність

Декоративне багатство колекцій оздоблювального матеріалу вражає, відкриваючи безмежні можливості для реалізації творчих ідей. При цьому, вам зовсім не варто турбуватись про витривалість цього покриття. Плитка для підлоги буває різноманітних форм, розмірів, текстури, однотонною та багатоколірною, з геометричним візерунком чи рослинним орнаментом, імітацією під натуральний камінь чи сегменти мозаїки. Часом, справді складно обрати. Проте, краса та цінність облицювання кахлями в повній мірі може проявитися тільки за умови правильного її укладання. Також варто враховувати що велика плитка візуально зменшує простір а невеликий формат його розширює. На візуальне сприйняття об’єму приміщення дуже впливає і колір покриття для підлоги, який може бути гармонійним або контрастним до основної гамми. Зауважимо, що майстерне поєднання форм та кольору лежить в основі надзвичайно гарних інтер’єрів.

В салонах КерамХолл представлено цікавий та щорічно оновлюваний асортимент продукції італійських, іспанських, польських та українських фабрик. Кожна колекція достойна уваги. Різноманітна за тематикою та стилізацією, керамічна плитка для підлоги буде чудовим матеріалом для створення як претензійних інтер’єрів фешенебельних салонів, так і облаштування оселі.

Обираємо якість

Принципової різниці в технології виробництва кахлів немає, проте специфіка використання матеріалу вимагає певних технічних характеристик. Так, плитка для підлоги повинна бути однакової товщини, на мати напливів та брижжів, мати високий клас стійкості до стирання та фізичних навантажень. Провідні виробники керамічної плитки постійно модернізують свої виробничі процеси, прагнучи максимально задовольнити запити сучасного споживача. Тому в магазині КерамХолл можна придбати як морозостійкі види кахлів для підлоги, так і варіанти для систем теплої підлоги.

Плитка для підлоги
0 3445.76 UAH

Товари з 1 по 18 із 1544 у каталозі

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 86

Товари з 1 по 18 із 1544 у каталозі

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 86